Berlin tango map: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Berlin Tango Guide Winter 2012/13]] | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
Revision as of 2012-11-07T15:00:10
| Name | Available since | Copies |
|---|---|---|
| tango.info berlin map 2007 | 2006-12-16/17 | 25 000 |
| Tangoguide Berlin 2007 | 2006-12-28 | 20 000? |
| Tangoguide Berlin 2008 | ||
| Tangoguide Berlin 2009 | ||
| Tangoguide Berlin 2010 | ||
| Berlin Tango Guide Winter 2012/13 |