Trio Central: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 9: | Line 9: | ||
==Links== | ==Links== | ||
* http://www.myspace.com/triocentral | * http://www.myspace.com/triocentral | ||
==Performances== | |||
{| | |||
! Work code | |||
! Work title | |||
! Source | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
|A Orlando Goni | |||
|http://www.myspace.com/triocentral/music/songs/a-orlando-goni-81227184 | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
|Bahia Blanca | |||
|http://www.myspace.com/triocentral/music/songs/bahia-blanca-81227190 | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
|Boedo | |||
|http://www.myspace.com/triocentral/music/songs/boedo-81227210 | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
|Danza de la moza donosa | |||
|http://www.myspace.com/triocentral/music/songs/danza-de-la-moza-donosa-81227212 | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
|El pollo Ricardo | |||
|http://www.myspace.com/triocentral/music/songs/el-pollo-ricardo-81227216 | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
|Falsa alarma | |||
|http://www.myspace.com/triocentral/music/songs/falsa-alarma-81227223 | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{TIWC|}} | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
Revision as of 2012-04-20T16:51:40
Members
- Christian Gerber (Bandoneon)
- Pablo Woizinski (Klavier)
- Rodolfo Paccapelo (Bass)
Links
Performances
| Work code | Work title | Source |
|---|---|---|
| [1] | A Orlando Goni | http://www.myspace.com/triocentral/music/songs/a-orlando-goni-81227184 |
| [2] | Bahia Blanca | http://www.myspace.com/triocentral/music/songs/bahia-blanca-81227190 |
| [3] | Boedo | http://www.myspace.com/triocentral/music/songs/boedo-81227210 |
| [4] | Danza de la moza donosa | http://www.myspace.com/triocentral/music/songs/danza-de-la-moza-donosa-81227212 |
| [5] | El pollo Ricardo | http://www.myspace.com/triocentral/music/songs/el-pollo-ricardo-81227216 |
| [6] | Falsa alarma | http://www.myspace.com/triocentral/music/songs/falsa-alarma-81227223 |
| [7] | ||
| [8] | ||
| [9] | ||
| [10] | ||
| [11] | ||
| [12] | ||
| [13] | ||
| [14] |