Sergio Ugarte: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
| Pasional | | Pasional | ||
| https://www.youtube.com/watch?v=hS40uCsQGzM | | https://www.youtube.com/watch?v=hS40uCsQGzM | ||
|- | |||
| {{TIWC|T0370377857}} | |||
| Y todavía te quiero | |||
| https://www.youtube.com/watch?v=nTvP5W8TNz8 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 2014-11-25T06:50:48
Performances
| TIWC | Work title | Source |
|---|---|---|
| T0370232884 | Maria | https://www.youtube.com/watch?v=Bmy8yQP7ar0 |
| T0370085805 | El abrojito | https://www.youtube.com/watch?v=nlf5XKvI6G0 |
| T0370165277 | Remembranza | https://www.youtube.com/watch?v=jC1aGCX6u8I |
| T0370010697 | Duelo criollo | https://www.youtube.com/watch?v=seuxAqC-6Ds |
| T0370275630 | Pasional | https://www.youtube.com/watch?v=hS40uCsQGzM |
| T0370377857 | Y todavía te quiero | https://www.youtube.com/watch?v=nTvP5W8TNz8 |