Tango.info local editors: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| US-DC | | US-DC | ||
| [[User:Jspatzdc]] | |||
| | |||
|- | |||
| US-DE | |||
| [[User:Jspatzdc]] | |||
| | |||
|- | |||
| US-MD | |||
| [[User:Jspatzdc]] | | [[User:Jspatzdc]] | ||
| | | | ||
Revision as of 2009-03-11T02:27:58
| Region | User | Note |
|---|---|---|
| US-ME | User:Dchester | |
| US-NH | User:Dchester | |
| US-VT | User:Dchester | |
| US-MA | User:Dchester | |
| US-RI | User:Dchester | |
| US-CT | User:Dchester | |
| US-DC | User:Jspatzdc | |
| US-DE | User:Jspatzdc | |
| US-MD | User:Jspatzdc | |
| UA | User:Glebvkot | Kiev + Lviv |
| DE-BE | User:Tobiasco |