Tango.info local editors: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 36: | Line 36: | ||
| [[User:Glebvkot]] | | [[User:Glebvkot]] | ||
| Kiev + Lviv | | Kiev + Lviv | ||
|- | |||
| DE-BE | |||
| [[User:Tobiasco]] | |||
| | |||
|} | |} | ||
Revision as of 2009-03-11T02:24:32
| Region | User | Note |
|---|---|---|
| US-ME | User:Dchester | |
| US-NH | User:Dchester | |
| US-VT | User:Dchester | |
| US-MA | User:Dchester | |
| US-RI | User:Dchester | |
| US-CT | User:Dchester | |
| US-DC | User:Jspatzdc | |
| UA | User:Glebvkot | Kiev + Lviv |
| DE-BE | User:Tobiasco |